所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded |
| RoHS | No |
| Capacitance | 1000 uF |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 35 V |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Termination Style | Axial |
| Case Diameter | 16 mm |
| Case Length | 68 mm |
| Product | General Purpose Electrolytic Capacitors |
| Series | 500D |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| メーカ | Vishay |
| 製品カテゴリ | アルミニウム電解キャパシタ - リード線付き |
| 静電容量 | 1000 uF |
| 公差 | 20 % |
| 定格電圧 | 35 V |
| 動作温度範囲 | - 40 C to + 85 C |
| 末端様式 | Axial |
| ケースの直径 | 16 mm |
| ケースの長さ | 68 mm |
| 製品 | General Purpose Electrolytic Capacitors |
| シリーズ | 500D |
| 工場パックの数量 | 1 |
| Dimensions | 16 mm Dia. x 68 mm L |
| Load Life | 2000 h |
咨询QQ
热线电话