所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Function | Tri-State (Output Enable) |
| Size / Dimension | 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Packaging | Tube |
| Height | 0.035" (0.90mm) |
| Frequency Stability | ±150ppm |
| Current - Supply (Max) | 16.5mA |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Standard Package | 100 |
| Output | LVDS |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 10.7mA |
| Type | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Available Frequency Range | 0.9MHz ~ 200MHz |
| Package/Case | 6-SMD, No Lead (DFN, LCC) |
咨询QQ
热线电话