所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Test Leads |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Equipment Type | Cable Assemblies |
| Connector Type | Minigrabber clip to bantam plug |
| Length | 60 in |
| Color | Gray |
| Cable Type | 20 AWG |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Features | Shielded cable to reduce noise |
| Operating Temperature | + 50 C |
| Factory Pack Quantity | 2 |
| Voltage Rating | 300 V |
| Part # Aliases | 1916482 |
| Maximum Voltage Rating | 300VDC|300VAC |
| Connector Type A | 2(Minigrabber Test Clip) |
| Connector Type B | Bantam |
| Cable Length | 1.52 |
| Voltage - Rated | 300VAC, DC |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| 1st Connector | Bantam Plug |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| 2nd Connector | Mini Hook (2) |
| Standard Package | 2 |
| Temperature Range | 122°F (50°C) |
| Configuration | Bantam to Grabber, Hook |
| Cable Length | 60.0" (1524.00mm) |
| Contents | 1 Cable, Gray, Black and Red Leads, Black Plug |
| rohs | Vendor undefined / Vendor undefined |
咨询QQ
热线电话