所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Test Clips |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Color | Black |
| Contact Plating | Copper |
| Current Rating | 10 A |
| Description/Function | Alligator clip, solid copper, with barrel, screw and handle |
| Jaw Opening | 0.31 in |
| Length | 1.95 in |
| Product | Alligator Clips |
| Connector Type | :Alligator Clip |
| Jaw Opening Max | :0.31" |
| Insulator Color | :Black |
| Termination Method | :Banana Plug or Screw |
| Weight (kg) | 0.001 |
| Tariff No. | 85366910 |
| Amperage | 10A |
| JawOpening | 0.31in. |
| Length,Clamp,Overall | 1.95in. |
| Material,Clip | Copper |
| Type | AlligatorClip |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话