所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Coding Key |
| Family | 100525 |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Hard Metric Connectors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Series | Z-Pack |
| Product Type | Coding Keys |
| Termination Style | Press Fit |
| Housing Material | Polyamide (PA) |
| Mounting Style | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Pitch | 2 mm |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| RoHSELV Compliance | RoHS compliant, ELV compliant |
| Lead Free Solder Processes | Not relevant for lead free process |
| CompactPCI | No |
| Color | Reseda Green |
| Gender | Plug |
| Connector Type | Type A, Type D, Type L, Type M |
| RAL Number | 6011 |
| Terminate To | Printed Circuit Board |
| Used For | PCB Mount Connectors |
| RoHSELV Compliance History | Always was RoHS compliant |
| Code Number | 2578 |
| Specifications | Green |
| Accessory Type | Coding Keys |
| For Use With/Related Products | Z-Pack Series |
| Other Names | 51005254 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Colour | Green |
| Height | 6.5mm |
| Length | 8.9mm |
| Material | Glass Fibre Reinforced Nylon |
| Width | 10.8mm |
| Product Length (mm) | 8.9 mm |
| Product Depth (mm) | 10.8 mm |
| Product Height (mm) | 6.5 mm |
| 连接器类型 | 公插 |
| 颜色 | 绿色 |
| 材料 | 玻璃纤维增强尼龙 |
| 高度 | 6.5mm |
| 宽度 | 10.8mm |
| 长度 | 8.9mm |
| 附件类型 | 编码密钥 |
| 连接器种类 | 插头 |
| 适用于 | PCB 安装连接器 |
| 封装数量 | 500 |
| 封装方法 | 袋 |
| 接口类型 | 2mm HM |
| 连接器和端子端接到 | 印刷电路板 |
| 类型 | A 型, 类型 D, 类型 L, 类型 M |
| 产品类型 | 附件 |
| 代号 | 2578 |
咨询QQ
热线电话