所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Coding Key |
| Family | 100525 |
| Standard Package | Bulk |
| RoHSELV Compliance | RoHS compliant, ELV compliant |
| Lead Free Solder Processes | Not relevant for lead free process |
| CompactPCI | Yes |
| Color | Cadmium Yellow |
| Gender | Plug |
| Connector Type | Type A, Type D, Type L, Type M |
| Packaging Quantity | 500 |
| Terminate To | Printed Circuit Board |
| RAL Number | 1021 |
| Used For | PCB Mount Connectors |
| Product Type | Coding Key |
| RoHSELV Compliance History | Always was RoHS compliant |
| Code Number | 3456 |
| Specifications | Yellow |
| Accessory Type | Coding Keys |
| For Use With/Related Products | Z-Pack Series |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Height | 6.5mm |
| Length | 8.9mm |
| Width | 10.8mm |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Product Category | Hard Metric Connectors |
| Housing Material | Polyamide (PA) |
| Series | Z-Pack |
| Termination Style | Press Fit |
| Mounting Style | Through Hole |
| Pitch | 2 mm |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product Length (mm) | 8.9 mm |
| Product Depth (mm) | 10.8 mm |
| Product Height (mm) | 6.5 mm |
| For Use With | :Type A, D, L, & M Male Z-Pack Connectors |
| Weight (kg) | 0.000001 |
| Tariff No. | 85366910 |
咨询QQ
热线电话