所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Strain Relief |
| Family | 1437021 |
| Standard Package | Bulk |
| Accessory Type | Strain Relief |
| Number of Positions | 40 |
| For Use With/Related Products | AMP-LATCH Series |
| Other Names | 514370213 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Body Orientation | Straight |
| Product Length (mm) | 55.17 mm |
| Product Depth (mm) | 14.35 mm |
| Product Height (mm) | 6.1 mm |
| Product Diameter (mm) | Not Required mm |
| Standard Pack: | 50 |
咨询QQ
热线电话