所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Style | N-Type to N-Type |
| Features | Shielded |
| Gender | Male to Male |
| Cable Type | 5.21mm OD Coaxial Cable |
| Length | 18.0" (457.2mm) |
| 1st Connector | N Male Plug |
| Frequency - Max | 26GHz |
| Standard Package | 1 |
| 2nd Connector | N Male Plug |
| Impedance | 50 Ohm |
| Operating Temperature | -65°C ~ 200°C |
| Frequency Range | 18 GHz |
| Connector B Series | N |
| Connector A Body Style | Straight |
| Connector B Body Style | Straight |
| Connector A Series | N |
| Packaging | Bulk |
| Color | Gray |
| Connector B Gender | Plug (Male) |
| Connector A Gender | Plug (Male) |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话