所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Thread Size - Imperial | :- |
| Thread Size - Metric | :PG7 |
| Material | :Brass |
| Locknut Plating | :Nickel |
| Thickness | :2.8mm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| AF Size - Metric | :15mm |
| Accessory Type | :Locknut |
| Body Plating | :Nickel |
| Type | :SM |
| Weight (kg) | 0.002 |
| Tariff No. | 74153300 |
| Body plating | nickel |
| Multiplicity | 1 |
| Gross weight | 1.7 g |
| Body material | brass |
| Manufacturer series | SKINDICHT |
| Spanner size | 15mm |
| Gland thread | PG7 |
| Collective package [pcs] | 100 |
| Cable accessories type | nut |
| spg | 100 |
咨询QQ
热线电话