所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Misc Products |
| Lead Time | 42 Days |
| Diameter | 0.656" (16.66mm), 0.781" (19.84mm) Skirt |
| Style | Cylindrical with Skirt |
| Color | Black, Silver |
| Material | Plastic |
| Indicator | Line on Side |
| Height | 0.469" (11.91mm) |
| Shaft Size | 0.250" (6.35mm) |
| Standard Package | 1 |
| Type | Fluted |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Knob / Dial Style | :Fluted with Indicator Line |
| Shaft Diameter | :6.35mm |
| Knob Diameter | :19.84mm |
| Shaft Type | :Round |
| Knob Material | :Thermoset |
| Knob Dia - Imperial | :0.781" |
| Knob Dia - Metric | :19.84mm |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85369010 |
咨询QQ
热线电话