所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | RF Cable Assemblies |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Connector A Series | BNC |
| Connector A Gender | Plug (Male) |
| Connector A Body Style | Straight |
| Connector B Series | BNC |
| Connector B Gender | Plug (Male) |
| Connector B Body Style | Straight |
| Length | 60 in |
| Cable Type | Belden 9222 Triaxial |
| Impedance | 50 Ohms |
| Color | Yellow |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Part # Aliases | 1910576 |
| Wire Size | 20 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Voltage Rating | 500VDC|500VAC |
| Connector Type A | BNC |
| Connector Type | BNC to BNC |
| Gender | PL-PL |
| Contact Plating | Gold |
| Connector Type B | BNC |
| Cable Length | 1.52 |
| Style | BNC 3 Lug Triax to BNC 3 Lug Triax |
| Features | Shielded |
| 1st Connector | Triax Male Plug |
| Standard Package | 1 |
| 2nd Connector | Triax Male Plug |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Cable Length - Imperial | :60" |
| Cable Length - Metric | :1.5m |
| Jacket Color | :Yellow |
| Body Material | :Tarnish resistant |
| Cable Length | :60" |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85369010 |
| BootType | NonBooted |
| Cableend1,ConnectorAngle | Straight |
| Cableend1,ConnectorType | BNCMale |
| Cableend2,ConnectorAngle | Straight |
| Cableend2,ConnectorType | BNCMale |
| CableType | Tri-Axial |
| Color,Jacket | Yellow |
| Length,Cable | 60" |
| Material,Insulation | Polyethylene |
| Material,Jacket | Polyvinylchloride |
| Shielding | TinnedCopperBraid |
| Size,Conductor | 20AWG |
| SpecialFeatures | NonBooted |
| Standards | UL |
| WireSize | 20AWG |
咨询QQ
热线电话