所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Cable Diameter Min - Metric | :11mm |
| Cable Diameter Max - Metric | :17mm |
| Cable Diameter Min - Imperial | :0.433" |
| Cable Diameter Max - Imperial | :0.669" |
| Thread Size - Imperial | :- |
| Thread Size - Metric | :M25 |
| Cable Gland Material | :Brass |
| Gland Colour | :Silver |
| IP / NEMA Rating | :IP68 |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| AF Body Width | :29mm |
| Accessory Type | :Gland |
| Body Plating | :Nickel |
| Cable Diameter | :17mm |
| Cable Diameter Max | :17mm |
| Cable Diameter Min | :11mm |
| Clamp Opening | :17mm |
| For Use With | :Manufacturing of Machineries and Equipments |
| Material | :Brass |
| Mounting Hole Dia | :25mm |
| Thread Length | :8mm |
| Thread Size | :M25 x 1.5 |
| Weight (kg) | 0.052 |
| Tariff No. | 85444995 |
| Body plating | nickel |
| Multiplicity | 1 |
| Body material | brass |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Operating temperature | -30...100°C |
| Manufacturer series | SKINTOP |
| Cable external diameter | 9...17mm |
| Spanner size | 29mm |
| Gland thread | M25 |
| Sealing | IP68 |
| Collective package [pcs] | 25 |
| Cable accessories type | gland |
| Thread pitch | 1,5 |
| spg | 25 |
咨询QQ
热线电话