所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Cable Diameter Min - Metric | :9mm |
| Cable Diameter Max - Metric | :17mm |
| Cable Diameter Min - Imperial | :0.354" |
| Cable Diameter Max - Imperial | :0.669" |
| Thread Size - Imperial | :- |
| Thread Size - Metric | :M25 |
| Cable Gland Material | :Brass |
| Gland Colour | :Silver |
| IP / NEMA Rating | :IP68 |
| Accessory Type | :Cable Gland and Locknut |
| Body Plating | :Nickel |
| Cable Diameter Max | :17mm |
| Cable Diameter Min | :9mm |
| Colour | :Silver |
| Material | :Brass |
| Thread Size | :M25 x 1.5 |
| Weight (kg) | 0.4 |
| Tariff No. | 85369010 |
咨询QQ
热线电话