所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Voltage - Forward (Vf) Typ | 3.2V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Lens Style/Size | Oval with Domed Top, 5.2mm x 3.8mm |
| Color | Green |
| Viewing Angle | 110°, 40° |
| Wavelength - Dominant | 530nm |
| Millicandela Rating | 3925mcd |
| Packaging | Bulk |
| Wavelength - Peak | 522nm |
| Standard Package | 500 |
| Current - Test | 20mA |
| Height | 7.00mm |
| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Package/Case | Radial |
咨询QQ
热线电话