所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Polarity | Non-Inverting |
| Fabrication Technology | Bipolar |
| Mounting | Surface Mount |
| Absolute Propagation Delay Time | 16 |
| Logic Family | F |
| Package Width | 10.67(Max) |
| PCB | 24 |
| Screening Level | Military |
| Input Level | TTL |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Number of Channels per Chip | 8 |
| Output Type | 3-State |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -55 |
| Supplier Package | CPAK |
| Standard Package Name | CFPAK |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Data Flow Direction | Bi-Directional |
| Output Level | TTL |
| Package Length | 15.62(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Pin Count | 24 |
| Package Height | 2.54(Max) |
| Logic Function | Bus Transceiver/Register |
| Packaging | Rail |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Triggering Type | Positive-Edge |
| Technology | Bipolar |
| Input Logic Level | TTL |
| Number of Channels | 8 |
| Operating Temp Range | -55C to 125C |
| Package Type | CPAK |
| Propagation Delay Time | 16 ns |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature Classification | Military |
| Output Logic Level | TTL |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 4.5 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
咨询QQ
热线电话