所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Actuator Length | 11.5mm |
| Actuator Material | Chromium Plated Brass |
| CAD Drawing | 3D CAD Model |
| Contact Configuration | 1 C/O |
| Contact Current Rating | 6 @ 125 V ac A |
| Contact Material | Silver |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Panel Cut Out Diameter | 6.35mm |
| Panel Cut Out Size | 6.35mm |
| Switch Operation | On-On |
| Terminal Type | Solder |
| 面板切口直径 | 6.35mm |
| 触点电阻 | 100mΩ |
| 开关操作 | 开 - 开 |
| 执行器长度 | 11.5mm |
| 最高工作温度 | +85°C |
| 安装类型 | 面板安装 |
| 触点配置 | 单刀双掷 |
| 工作温度范围 | -40 → +85°C |
| CAD 绘图 | 3D CAD 模型 |
| 最低工作温度 | -40°C |
| 执行器材料 | 镀铬黄铜 |
| Board Level Components | Y |
| 触点额定电流 | 4 A @ 30 V 直流 |
| 面板切口大小 | 6.35mm |
| 接端类型 | 焊接 |
| 触点材料 | 银 |
咨询QQ
热线电话