te connectivity / raychem wire
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | High Performance Cable |
| Number of Conductors | 3 |
| Size | 22 AWG |
| Conductor Material | Tin Plated Copper |
| Standard Package | Cable Rolls / Shrink Tubing |
| Standard Pack: | 1 |
| Shield Coverage | 85% |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.143" (3.63mm) |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Shield Type | Braid |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Conductor Strand | 19/34 |
| Color | White |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Voltage | 600V |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话