所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product | I/O Assemblies |
| Type | SATA Twinaxial Cable |
| Connector End A | SATA, Right Angle |
| Connector End A Pin Count | 7 |
| Connector End B | SATA, Right Angle |
| Connector End B Pin Count | 7 |
| Gender | Male / Male |
| Wire Gauge - AWG | 26 |
| Length | 800 mm |
| Color | Black |
| Current Rating | 1.5 A |
| Jacket Material | Thermoplastic |
| Number of Conductors | 7 |
| Series | 5602 |
| Voltage Rating | 500 VAC |
| Part # Aliases | 05111560553 XP200020665 |
| Shielding | Shielded |
| Cable Connectors | SATA |
| Cable Type | Flat, Twin Axial |
| Wire Gauge | 30 AWG |
| Connector Type | Receptacle, Right Angle to Receptacle, Right Angle |
| Fastening Type | Push-Pull |
| Standard Package | 1,000 |
| Usage | Internal |
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Number of Positions | 7 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Cableend1,ConnectorAngle | Right-Angle |
| Cableend1,ConnectorType | SATA |
| Cableend2,ConnectorAngle | Right-Angle |
| Cableend2,ConnectorType | SATA |
| Length,Cable | 0.8m |
咨询QQ
热线电话