所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Transition |
| Standard Package | Bulk |
| Color | Black |
| Series | 562A0 |
| Material | Elastomer, Fluid Resistant Modified |
| Length | 38.4 mm |
| Part # Aliases | 820058-000 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Boot Configuration | :1 to 4 Transition |
| I.D. Supplied - Metric | :13.2mm |
| I.D. Supplied - Imperial | :0.519" |
| I.D. Recovered Max - Metric | :3.5mm |
| I.D. Recovered Max - Imperial | :0.137" |
| Shrink Tubing / Boot Material | :Elastomer |
| Shrink Tubing / Boot Colour | :Black |
| Accessory Type | :Heat Shrink Boot |
| Cable Diameter Max | :13.2mm |
| Cable Diameter Min | :3.4mm |
| Fully Shrunk Diameter | :6.9mm |
| Shrink Boot Type | :1 to 4 Way |
| Shrink Temperature | :135°C |
| Wall Thickness Recovered | :1.02mm |
| Weight (kg) | 0.004 |
| Tariff No. | 39269097 |
咨询QQ
热线电话