所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Transition |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Cable Boots |
| RoHS | No |
| Material | Elastomer, Fluid Resistant Modified |
| Color | Black |
| Part # Aliases | 416784-000 |
| Large Recovered Length | 2.040" (51.8mm) |
| Small Diameter Recovered | 0.270" (6.9mm) |
| Small Diameter Supplied | 0.520" (13.2mm) |
| Large Diameter Recovered | 0.510" (13.0mm) |
| Shell Size - Insert | 43 |
| Small Recovered Length | 1.770" (45.0mm) |
| Large Diameter Supplied | 1.060" (26.9mm) |
| Other Names | 416784-000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | 562A0 |
| Standard Pack: | 1 |
| Inside Diameter Range (Body) | 13 – 26.9 mm [ .512 – 1.059 in ] |
| Inside Diameter Range (Leg 1) | 6.9 – 13.2 mm [ .27 – .52 in ] |
| Wire/Cable OD (mm) | 16, 18, 20 |
| Number of Branches/Legs | 4 |
| 工作温度范围 | -75 – 150 °C [ -103 – 302 °F ] |
| Power Cable Accessory | No |
| 材料系统代码 | 25 |
| Adhesive Code | 225 |
| Molded Part Shape | One to Four Cables |
| Fluid/Chemical Resistance | Long-term exposure at elevated temps |
| Wire/Cable Main Branch OD (mm) | 10, 8, 9 |
| 粘合剂类型 | Unicure 预涂膜环氧树脂粘合剂 |
| 产品类型 | 模制部件 |
| Inside Diameter Range (Leg 3) | 6.9 – 13.2 mm [ .272 – .52 in ] |
| Wire/Cable Sm Branch OD (in) | .31, .35, .39 |
| Molded Part Type | Transition |
| Inside Diameter Range (Leg 4) | 6.9 – 13.2 mm [ .272 – .52 in ] |
| Adhesive Options | /225 Precoat |
| Resistant To | Fluids |
| Wire/Cable Main Branch OD (in) | .31, .35, .39 |
| Transition Type | 1 to 4 Cables |
| Material Code | 25 |
| Inside Diameter Range (Leg 2) | 6.9 – 13.2 mm [ .27 – .52 in ] |
| Wire/Cable OD (in) | .63, .71, .79 |
| 尺寸代码 | 43 |
| 材料 | 改性弹性体 |
| Adhesive Pre-Coat | Yes |
| 注释 | 只能与 DR-25 管路搭配使用。 |
| Special Requirements | Flame Retarded |
| 符合政府资质 | 否 |
| Wire/Cable Sm Branch OD (mm) | 10, 8, 9 |
咨询QQ
热线电话