所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | 4-Way Cable |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Part # Aliases | 823170-000 |
| Large Recovered Length | 2.040" (51.8mm) |
| Small Diameter Recovered | 0.270" (6.9mm) |
| Small Diameter Supplied | 0.520" (13.2mm) |
| Color | Black |
| Large Diameter Recovered | 0.510" (13.0mm) |
| Shell Size - Insert | 43 |
| Standard Package | 25 |
| Small Recovered Length | 1.770" (45.0mm) |
| Large Diameter Supplied | 1.060" (26.9mm) |
| Other Names | 823170-000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Wire/Cable OD (in) | .63, .71, .79 |
| Molded Part Shape | One to Four Cables |
| Inside Diameter Range (Leg 1) | 6.9 – 13.2 mm [ .27 – .52 in ] |
| Wire/Cable OD (mm) | 16, 18, 20 |
| 材料系统代码 | 10 |
| Wire/Cable Main Branch OD (mm) | 10, 8, 9 |
| Adhesive Pre-Coat | No |
| 工作温度范围 | -55 – 135 °C [ -67 – 275 °F ] |
| Special Requirements | Flame Retarded |
| Wire/Cable Main Branch OD (in) | .31, .35, .39 |
| Wire/Cable Sm Branch OD (mm) | 10, 8, 9 |
| 粘合剂类型 | 单独购买的粘合剂 |
| 产品类型 | 模制部件 |
| Inside Diameter Range (Leg 2) | 6.9 – 13.2 mm [ .27 – .52 in ] |
| Wire/Cable Sm Branch OD (in) | .31, .35, .39 |
| Fluid/Chemical Resistance | Occasional exposure to fluids |
咨询QQ
热线电话