所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Transition |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Cable Boots |
| RoHS | No |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Part # Aliases | 113125-000 |
| Life | Obsolete |
| Large Recovered Length | 2.040" (51.8mm) |
| Small Diameter Recovered | 0.270" (6.9mm) |
| Small Diameter Supplied | 0.520" (13.2mm) |
| Color | Black |
| Large Diameter Recovered | 0.510" (13.0mm) |
| Shell Size - Insert | 43 |
| Small Recovered Length | 1.770" (45.0mm) |
| Large Diameter Supplied | 1.060" (26.9mm) |
| Other Names | 113125-000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 1 |
咨询QQ
热线电话