所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Transition |
| Standard Package | Bulk |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Part # Aliases | 821047-000 |
| Large Recovered Length | 2.950" (74.9mm) |
| Small Diameter Recovered | 0.381" (9.7mm) |
| Small Diameter Supplied | 0.760" (19.3mm) |
| Color | Black |
| Large Diameter Recovered | 0.730" (18.5mm) |
| Shell Size - Insert | 54 |
| Small Recovered Length | 2.570" (65.3mm) |
| Large Diameter Supplied | 1.520" (38.6mm) |
| Other Names | 821047-000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 1 |
| Inside Diameter Range (Body) | 18.5 – 38.6 mm [ .728 – 1.52 in ] |
| Inside Diameter Range (Leg 1) | 9.7 – 19.3 mm [ .38 – .760 in ] |
| Wire/Cable OD (mm) | 20, 22, 24, 26, 28 |
| Pliancy | Flexible |
| Number of Branches/Legs | 4 |
| 工作温度范围 | -20 – 60 °C [ -4 – 140 °F ] |
| Wire/Cable OD (in) | .79, .87, .94, 1.02, 1.1 |
| 材料系统代码 | 10 |
| Adhesive Code | 42 |
| Molded Part Shape | One to Four Cables |
| Wire/Cable Main Branch OD (mm) | 11, 12, 14 |
| 粘合剂类型 | 通用预涂粘合剂 |
| 产品类型 | 模制部件 |
| Inside Diameter Range (Leg 3) | 9.7 – 19.3 mm [ .38 – .760 in ] |
| Wire/Cable Sm Branch OD (in) | .43, .47, .55 |
| Power Cable Accessory | No |
| Molded Part Type | Transition |
| Inside Diameter Range (Leg 4) | 9.7 – 19.3 mm [ .38 – .760 in ] |
| Fluid/Chemical Resistance | Occasional exposure to fluids |
| Wire/Cable Main Branch OD (in) | .43, .47, .55 |
| Transition Type | 1 to 4 Cables |
| Material Code | 4 |
| Inside Diameter Range (Leg 2) | 9.7 – 19.3 mm [ .38 – .760 in ] |
| 尺寸代码 | 54 |
| 材料 | 改性聚烯烃 |
| Adhesive Pre-Coat | Yes |
| Special Requirements | Flame Retarded |
| 符合政府资质 | 否 |
| Wire/Cable Sm Branch OD (mm) | 11, 12, 14 |
咨询QQ
热线电话