所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 12.4(Max) X 4(Max) |
| Mounting | Through Hole |
| Capacitance Value | 0.01 uF |
| Voltage | 1000 Vdc |
| Tolerance | 20 % |
| Dielectric | Z5U |
| Lead Pitch For Radial | 5 mm |
| Product Diameter | 12.4(Max) mm |
| Operating Temperature | -55 to 105 °C |
| Termination Style | Radial |
| Product Depth | 4(Max) mm |
| Standard Package | Bulk |
| Lead Diameter | 0.64 |
| Type | Ceramic Disc |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 105 |
| Product Diameter | 12.4(Max) |
| Product Depth | 4(Max) |
| Seated Plane Height | 17.2(Max) |
| Packaging | Tape and Reel |
| Lead Pitch For Radial | 5 |
| Unit Pack | 2000 |
| MOQ | 4000 |
| Operating Temp Range | -55C to 105C |
| Rad Hardened | No |
| Failure Rate | Not Required |
| Lead Diameter (nom) | 0.64 mm |
| Construction | Radial |
| Capacitance | 10000 pF |
| Tolerance (+ or -) | 20% |
| Temp Coeff (Dielectric) | Z5U |
| Lead Spacing (nom) | 5 mm |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | Not Required |
| Product Length (mm) | Not Required mm |
| Product Depth (mm) | 4 mm |
| Product Height (mm) | Not Required mm |
| Seated Plane Height | 17.2 mm |
| Size (mm) | 12.4 X 4 |
| Product Diameter (mm) | 12.4 mm |
咨询QQ
热线电话