所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Family | DC |
| Maximum Current Rating | 100 A |
| Maximum Voltage Rating | 80 Vdc |
| Termination | Terminal Block |
| Minimum Operating Temperature | -10 °C |
| Maximum Operating Temperature | 55 °C |
| Mounting | Flange Mount |
| Standard Package | Bulk |
咨询QQ
热线电话