所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8CDIP SMD |
| Circuit Arrangement | 1 Form A |
| Input Type | DC |
| Output Device | MOSFET |
| Output Type | AC|DC |
| Maximum Output Current | 0.8 A |
| Maximum Output Voltage | 90 V |
| Maximum Input Current | 20 mA |
| Maximum Input Voltage | 1.7 V |
| I/O Isolation Voltage | 1500 V |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Solid State Relays - PCB Mount |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Load Voltage Rating | 90 V |
| Load Current Rating | 0.8 A |
| Contact Form | 1 Form A (SPST-NO) |
| Package / Case | CDIP-8 |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Packaging | Tube |
| Product Type | PCB Mount |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Maximum Off-State Leakage Current | 10 |
| Peak Non-Repetitive Surge Current | 0.1 |
| Package Width | 7.57(Max) |
| PCB | 8 |
| Screening Level | Military |
| EU RoHS | RoHS Not Applicable |
| Maximum Turn-Off Time | 0.25 |
| Maximum Input Current | 20 |
| Maximum Output Voltage | 90 |
| Minimum Operating Temperature | -55 |
| Supplier Package | CDIP SMD |
| Standard Package Name | CDIP SMD |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Package Length | 9.91(Max) |
| Pin Count | 8 |
| I/O Isolation Voltage | 1500 |
| Package Height | 4.32(Max) - 0.51(Min) |
| Maximum Output Current | 0.8 |
| Maximum Turn-On Time | 6 |
| Maximum Input Voltage | 1.7 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Current - Output / Channel | 1.6A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 8-DIP Gull Wing |
| Number of Channels | 1, Unidirectional |
| Current - DC Forward (If) | 20mA |
| Voltage - Isolation | 1500VDC |
| Package/Case | 8-SMD, Gull Wing |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Input Current | 20 mA |
咨询QQ
热线电话