所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16CFPAK |
| Driver Type | High and Low Side |
| Driver Configuration | Non-Inverting |
| Number of Drivers | 2 |
| Number of Outputs | 4 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 16.5 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 V |
| Peak Output Current | 2(Typ) A |
| Output Resistance | 6|8 Ohm |
| Input Logic Compatibility | CMOS |
| Maximum Rise Time | 23(Typ) ns |
| Maximum Turn-On Delay Time | 20(Typ) ns |
| Maximum Turn-Off Delay Time | 22(Typ) ns |
| Maximum Supply Current | 0.8(Typ) mA |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Dose Level | 10 |
| Rad Hard | Yes |
| Standard Package | Bulk |
咨询QQ
热线电话