所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Dimensions | 20.2 x 10.7 x 5.08mm |
| Frequency Ageing | ±5 ppm/yr |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Height | 5.08mm |
| Length | 20.2mm |
| Load Capacitance | 15pF |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.25 V |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Maximum Symmetry | 40/60% |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.75 V |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Output Frequency | 14.31818 MHz |
| Output Level | HCMOS, TTL |
| Package Type | DIL-14 |
| Pin Count | 4 |
| Width | 10.7mm |
咨询QQ
热线电话