所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Dimensions | 20.2 x 10.7 x 5.08mm |
| Frequency Ageing | ±5 ppm/yr |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Height | 5.08mm |
| Length | 20.2mm |
| Load Capacitance | 15pF |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.25 V |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Maximum Symmetry | 40/60% |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.75 V |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Output Frequency | 16 MHz |
| Output Level | HCMOS, TTL |
| Package Type | DIL-14 |
| Pin Count | 4 |
| Width | 10.7mm |
| 输出电平 | HCMOS,TTL |
| Board Level Components | Y |
| 频率老化 | ±5 ppm/yr |
| 频率稳定性 | ±50ppm |
| 最高工作温度 | +85 °C |
| 安装类型 | 通孔 |
| 输出频率 | 16 MHz |
| 高度 | 5.08mm |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 最小工作电源电压 | 4.75 V |
| 宽度 | 10.7mm |
| 封装类型 | PDIP |
| 最大工作电源电压 | 5.25 V |
| 长度 | 20.2mm |
| 引脚数目 | 14 |
| 尺寸 | 20.2 x 10.7 x 5.08mm |
| 负载电容值 | 15pF |
| 最大对称性 | 40/60% |
咨询QQ
热线电话