所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 1 |
| Features | OCP, SCP |
| Mounting Type | Through Hole |
| Type | Isolated Module |
| Standard Package | 2 |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Size / Dimension | 1.25" L x 0.80" W x 0.47" H (31.8mm x 20.3mm x 11.9mm) |
| Efficiency | 83% |
| Packaging | Bulk |
| Current - Output (Max) | 200mA |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Package / Case | 24-DIP Module (15 Leads) |
| Operating Temperature | -25°C ~ 71°C |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Isolation | 1.5kV (1500V) |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 1W |
| Power (Watts) - Max | 1W |
咨询QQ
热线电话