所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 1 |
| Features | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Mounting Type | Through Hole |
| Type | Isolated Module |
| Standard Package | 1 |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Size / Dimension | 1.30" L x 0.79" W x 0.33" H (33.0mm x 20.1mm x 8.4mm) |
| Efficiency | 83% |
| Packaging | Bulk |
| Current - Output (Max) | 700mA |
| Voltage - Input (Max) | 16.8V |
| Package / Case | 24-DIP Module (13 Leads) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 71°C |
| Voltage - Input (Min) | 4.7V |
| Voltage - Isolation | 1kV (1000V) |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 4W |
| Power (Watts) - Max | 4W |
咨询QQ
热线电话