所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Polarity | Unidirectional |
| Operating Voltage | 26 V |
| Breakdown Voltage | 28.9 V |
| Clamping Voltage | 42.1 V |
| Peak Surge Current | 600 A |
| Package / Case | P600 |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature | + 175 C |
| Dimensions | 9.1 (Max) mm W x 9.1 (Max) mm L |
| Packaging | Ammo |
| Peak Pulse Power Dissipation | 5000 W |
| Factory Pack Quantity | 300 |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话