所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Logic Blocks/Elements | 8 |
| Mounting | Surface Mount |
| Maximum Internal Frequency | 1474.9 |
| Package Width | 6 |
| PCB | 100 |
| Screening Level | Automotive |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8 |
| In System Programmability | Yes |
| Program Memory Type | Flash |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Number of Macro Cells | 128 |
| Supplier Package | Micro FBGA |
| Standard Package Name | BGA |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Family Name | MAX V |
| Programmability | Yes |
| Package Length | 6 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.71 |
| Pin Count | 100 |
| Maximum Propagation Delay Time | 14|8.5 |
| Number of User I/Os | 79 |
| Package Height | 0.85 |
| Device Logic Cells | 160 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 1.89 |
| Lead Shape | Ball |
| User Flash Memory - UFM | 8192 bit |
| Operating Supply Current | 25 uA |
| Number of Logic Array Blocks - LABs | 16 |
| Factory Pack Quantity | 429 |
| Number of Logic Elements | 160 |
| Package / Case | BGA-100 |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V |
| Memory Type | Flash |
| Product | MAX V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Maximum Operating Frequency | 152 MHz |
| Delay Time | 7.5 ns |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| Number of I/Os | 79 |
| Supply Voltage - Max | 1.89 V |
| Supply Voltage - Min | 1.71 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Total Memory | 8192 bit |
| Number of Macrocells | 128 |
| Series | Max V |
| Packaging | Tray |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
咨询QQ
热线电话