所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 100TQFP |
| Family Name | MAX V |
| Number of Macro Cells | 192 |
| Maximum Propagation Delay Time | 14|8.5 ns |
| Number of User I/Os | 79 |
| Number of Logic Blocks/Elements | 8 |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8 V |
| Maximum Operating Frequency | 118.3 MHz |
| Memory Type | Flash |
| Re-programmability Support | Yes |
| Operating Temperature | 0 to 85 °C |
| Speed Grade | 5 |
| Standard Package | Trays |
| Mounting | Surface Mount |
| Maximum Internal Frequency | 1474.9 |
| Package Width | 14 |
| PCB | 100 |
| Screening Level | Commercial |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8 |
| EU RoHS | Compliant |
| In System Programmability | Yes |
| Program Memory Type | Flash |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Supplier Package | TQFP |
| Standard Package Name | QFP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Programmability | Yes |
| Package Length | 14 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.71 |
| Pin Count | 100 |
| Maximum Propagation Delay Time | 14|8.5 |
| Package Height | 1 |
| Device Logic Cells | 240 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 1.89 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Number of Macrocells | 192 |
| Number of Logic Elements/Blocks | 240 |
| Delay Time tpd(1) Max | 7.5ns |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 100-TQFP (14x14) |
| Voltage Supply - Internal | 1.71 V ~ 1.89 V |
| Packaging | Tray |
| Number of I /O | 79 |
| Programmable Type | In System Programmable |
| Other Names | 544-2716 |
| Package/Case | 100-TQFP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 14 x 14 x 1.05mm |
| Height | 1.05mm |
| Individual Output Enable Control | Yes |
| Length | 14mm |
| Maximum Operating Supply Voltage | 1.89 V |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.71 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 °C |
| Package Type | TQFP |
| Propagation Delay | 7.5ns |
| Propagation Delay Test Condition | 10pF |
| Width | 14mm |
| User Flash Memory - UFM | 8192 bit |
| Operating Supply Current | 25 uA |
| Number of Logic Array Blocks - LABs | 24 |
| Number of Logic Elements | 240 |
| Package / Case | TQFP-100 |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V |
| Product | MAX V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Delay Time | 7.5 ns |
| Number of I/Os | 79 |
| Supply Voltage - Max | 1.89 V |
| Supply Voltage - Min | 1.71 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Total Memory | 8192 bit |
| Series | MAX V |
| Programmable | Yes |
| DELETED | Compliant |
| Frequency | 1474.9 MHz |
| Operating Temp Range | 0C to 85C |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | 0C |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| # Macrocells | 192 |
| # I/Os (Max) | 79 |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 1.8 V |
| In System Programmable | Yes |
| Operating Supply Voltage (Min) | 1.71 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 1.89 V |
| CPLD Type | :FLASH |
| No. of Macrocells | :192 |
| No. of I/O's | :79 |
| Supply Voltage Min | :1.71V |
| Supply Voltage Max | :1.89V |
| Logic Case Style | :TQFP |
| No. of Pins | :100 |
| Global Clock Setup Time | :4.6ns |
| Operating Temperature Min | :0°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :MSL 3 - 168 hours |
| Operating Temperature Range | :0°C to +85°C |
| Supply Voltage Range | :1.71V to 1.89V |
| Weight (kg) | 0.006667 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话