所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 200A |
| Current Rating | 1.5A |
| Mounting Type | Holder |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Approvals | CE, CSA, PSE, UL |
| Packaging | Bulk |
| Size / Dimension | 0.201" Dia x 0.787" L (5.10mm x 20.00mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Standard Package | 1,000 |
| Response Time | Fast |
| DC Cold Resistance | 0.07 Ohm |
| Melting I²t | 2.58 |
| Package/Case | 5mm x 20mm |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话