所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Miniature |
| Current Rating | 1.5 A |
| Minimum Operating Temperature | -55 °C |
| Acting | Fast |
| Standard Package | Bag |
| Product Length | 20 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Product Diameter | 5.1 |
| Mounting | Holder |
| Number of Terminals | 2 |
| Maximum AC Voltage Rating | 250 |
| Fuse Material | Glass |
| Maximum Power Dissipation | 0.36 |
| Current Rating | 1.5 |
| Minimum Operating Temperature | -55 |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 200A |
| Mounting Type | Holder |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Approvals | CE, CSA, cULus, PSE |
| Packaging | Bulk |
| Size / Dimension | 0.201" Dia x 0.787" L (5.10mm x 20.00mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Response Time | Fast |
| DC Cold Resistance | 0.067 Ohm |
| Melting I²t | 2.6 |
| Package/Case | 5mm x 20mm |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话