所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 28V, Series 56V |
| Height - Seated (Max) | 30.15mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Isolation | 2500Vrms |
| Primary Winding(s) | Single |
| Termination Style | PC Pin |
| Size / Dimension | 34.93mm L x 28.58mm W |
| Power - Max | 2.4 VA |
| Current - Output (Max) | Parallel 90mA, Series 45mA |
| Center Tap | No |
| Standard Package | 15 |
| Type | Laminated Core |
| Other Names | 6013R-056 15 BULK |
| Voltage - Primary | 115V |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话