所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 8V, Series 16V |
| Height - Seated (Max) | 36.50mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Isolation | 2500Vrms |
| Primary Winding(s) | Single |
| Termination Style | PC Pin |
| Size / Dimension | 47.63mm L x 39.67mm W |
| Power - Max | 12 VA |
| Current - Output (Max) | Parallel 1.6A, Series 800mA |
| Center Tap | No |
| Standard Package | 15 |
| Type | Laminated Core |
| Other Names | 6015-016 15 BULK |
| Voltage - Primary | 115V |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话