所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current Rating | 4A |
| Voltage - Rated | 5000V (5kV) |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| 1st Connector | Banana Plug, Single, Stackable |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Stacking Method | Front Stacking |
| Standard Package | 1 |
| 2nd Connector | Mini Hook |
| Configuration | Banana to Grabber, Hook |
| Type | Patch Cord |
| Cable Length | 18.0" (457.20mm) |
| Contents | 10 Leads, Multiple Colors |
咨询QQ
热线电话