所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Hole Dia | :5mm |
| LED Color | :Yellow |
| Forward Current If | :20mA |
| Forward Voltage | :2.2V |
| Luminous Intensity | :4.3cd |
| Color | :Yellow |
| Leaded Process Compatible | :Yes |
| Supply Voltage | :2.2V |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85366190 |
咨询QQ
热线电话