所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| DC Load Type | :Programmable |
| Operating Voltage Range | :3V DC to 60V DC |
| Operating Current Range | :0A to 60A |
| Power Rating | :300W |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Manufacturers Warranty | :3 Years |
| Meter Display Type | :LCD |
| Operating Temperature Max | :55°C |
| Operating Temperature Min | :0°C |
| Operating Temperature Range | :0°C to +55°C |
| Voltage Measuring Range AC | :3V to 60V |
| Weight (kg) | 6.12 |
| Tariff No. | 85043180 |
咨询QQ
热线电话