所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Features | Adhesive Lined, Flame Retardant |
| Shrink Temperature | 110°C |
| Color | Black |
| Inner Diameter - Recovered | 0.090" (2.3mm) |
| Material | Polyolefin |
| Length | 0.164' (50.00mm, 1.97") |
| Shrinkage Ratio | 4 to 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Recovered Wall Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Standard Package | 5,000 |
| Type | Tubing, Semi Rigid |
| Inner Diameter - Supplied | 0.355" (9.02mm) |
| Operating Temp Range | -40C to 150C |
| Packaging | Bulk |
| Body Material | Polyolefin |
| 系列 | SCT, Raychem |
| 收缩率 | 4 to 1 |
| 操作温度 | -40°C ~ 150°C |
| 材料 | Polyolefin |
| 内径 - 原始值 | 0.355" (9.02mm) |
| 内径 - 恢复后 | 0.090" (2.3mm) |
| 恢复后的壁厚 | 0.060" (1.52mm) |
| 类型 | Tubing, Semi Rigid |
| 长度 | 0.164' (50.00mm, 1.97") |
咨询QQ
热线电话