所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Tubing |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Color | Black |
| Minimum Shrink Temperature | + 110 C |
| Recovered Diameter | 2.3 mm |
| Length | 1220 mm |
| Inside Diameter | 9 mm |
| Shrink Ratio | 4:1 |
| Chemical Resistant | Yes |
| Flammability Rating | Flame Retardant |
| Maximum Temperature | + 150 C |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 150 C |
| Series | SCT |
| Factory Pack Quantity | 250 |
| Features | Adhesive Lined, Flame Retardant |
| Shrink Temperature | 125°C |
| Inner Diameter - Recovered | 0.090" (2.3mm) |
| Shrinkage Ratio | 4 to 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Recovered Wall Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Standard Package | 250 |
| Inner Diameter - Supplied | 0.355" (9.02mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 系列 | SCT, Raychem |
| 收缩率 | 4 to 1 |
| 操作温度 | -40°C ~ 150°C |
| 材料 | Polyolefin |
| 内径 - 原始值 | 0.355" (9.02mm) |
| 内径 - 恢复后 | 0.090" (2.3mm) |
| 恢复后的壁厚 | 0.060" (1.52mm) |
| 类型 | Tubing, Semi Rigid |
| 长度 | 4.00' (1.22m) |
咨询QQ
热线电话