所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Length | 30 in |
| Color | Red |
| Part # Aliases | 1908564 |
| Life | Obsolete |
| Current Rating | 1A |
| Voltage - Rated | 36VAC, 60VDC |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| 1st Connector | Micro Pincer |
| Material - Insulation | Silicone |
| 2nd Connector | Micro Pincer |
| Standard Package | 1 |
| Temperature Range | 176°F (80°C) |
| Configuration | Grabber, Hook to Grabber, Hook |
| Cable Length | 30.0" (762.00mm) |
| Contents | 1 Lead, Red |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话