所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Length | 60 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Fan Rotation | Counter Clockwise |
| Product Depth | 60 |
| Bearings | Sintec |
| Noise Level | 35 |
| Voltage Rating | 12 |
| Operating Input Voltage Range | 8 to 15 |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate Polymer |
| Power Rating | 2.1 |
| Maximum Airflow | 24.7 |
| Mounting | Flange Mount |
| Termination | Leads |
| Product Height | 25.4 |
| Subcategory | Blowers and Fans |
| Lead Time | 112 Days |
| Frame Dimensions (mm) | 60 mm x 60 mm x 25 mm |
| Product | Fans |
| Product Category | Fans |
| Series | 600N |
| Bearing Type | Sleeve |
| Current Type | DC |
| Noise | 35 dBA |
| Supply Voltage | 12 V |
| Airflow | 24.7 CFM |
| Power Rating | 2.1 W |
| Type | Axial Fans |
| RoHS | No |
| Frame Dimensions | :60mm x 60mm x 25mm |
| Flow Rate - Imperial | :24.7cu.ft/min |
| Flow Rate - Metric | :0.69m³/min |
| Noise Rating | :35dBA |
| Power Connection Type | :Wire Leaded |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Approval Bodies | :CSA, UL |
| External Depth | :25mm |
| External Height | :60mm |
| External Width | :60mm |
| Fixing Centres | :50mm |
| Fixing Hole Diameter | :4mm |
| Operating Lifetime | :35000h |
| Operating Temperature Max | :65°C |
| Operating Temperature Min | :-20°C |
| Panel Cutout Diameter | :58mm |
| Power Consumption | :2.1W |
| Standard | :VDE0730 |
| Supply Voltage DC Max | :15V |
| Supply Voltage DC Min | :8V |
| Weight (kg) | 0.077 |
| Tariff No. | 84145920 |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话