所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frame Dimensions | :60mm x 60mm x 25mm |
| Supply Voltage | :12VDC |
| Flow Rate - Imperial | :24.1cu.ft/min |
| Flow Rate - Metric | :41m³/h |
| Noise Rating | :35dBA |
| Bearing Type | :Sintec |
| Power Connection Type | :Wire Leaded |
| Series | :- |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Current Type | :DC |
| External Depth | :25mm |
| External Height | :60mm |
| External Width | :60mm |
| Power Consumption | :2.1W |
| Weight (kg) | 0.066 |
| Tariff No. | 84145920 |
咨询QQ
热线电话