所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frame Dimensions (mm) | 60 mm x 58 mm x 25.4 mm |
| Product | Fans |
| Product Category | Fans |
| Series | 600N |
| Bearing Type | Sleeve |
| Type | Axial Fans |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Current Type | DC |
| Noise | 35 dBA |
| Supply Voltage | 12 V |
| Airflow | 24.1 CFM |
| Power Rating | 2.4 W |
| Speed | 5100 RPM |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话