所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Standard Package | Bulk |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Pitch | 0.438" (11.12mm) |
| Terminal Finish | Zinc |
| Current Rating | 30A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage Rating | 600V |
| Wire Gauge | 10-18 AWG |
| Terminal Material | Steel |
| Top Termination | Screws with Captive Plate |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Barrier Type | 3 Wall (Tri) |
| Number of Wire Entries | 14 |
| Packaging | Bulk |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Number of Rows | 1 |
| Color | Black |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Number of Circuits | 14 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话