所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Connector Type | 37POS Rectangular |
| Cable Type | Strand |
| Gender | PL |
| Cable Length | 0.61 m |
| Termination Method | Crimp |
| Standard Package | Bulk |
| Shielding | Unshielded |
| Color | White, Individual |
| Contact Finish | Nickel |
| Cable Termination | Crimp |
| Length | 2.00' (609.60mm) |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 37 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Product | I/O Cables |
| Current Rating | 9 A |
| Voltage Rating | 500 V |
| Series | Nanominiature Dualobe |
| Connector End A | Plug |
| Tradename | Dualobe |
| Pitch | 0.635 mm |
| Connector End B | Wire |
| Type | Jumper Cable |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 1 |
咨询QQ
热线电话