所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Specialty Ceramic Capacitors |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Capacitance | 100 pF |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 15 kV |
| Operating Temperature Range | - 25 C to + 105 C |
| Termination Style | Radial |
| Case Diameter | 0.67 in |
| Case Width | 0.43 in |
| Dimensions | 0.67 in Dia. x 0.43 in W |
| Lead Spacing | 0.75 in |
| Packaging | Bulk |
| Product | High Voltage Ceramic Capacitors |
| Series | 615R |
| Temperature Coefficient / Code | X5F |
| Type | High Voltage Ceramic Capacitors |
| DielectricCharacteristic | X5F |
| Material,Element | Ceramic |
| PackageType | Disc |
| Termination | Radial |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话